EGE ROTA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ


16 Senelik Tecrübe


Kaliteli ve önde gelen kuruluşlara profesyonel gümrükleme hizmetleri sunan Ege Rota Gümrükleme 2007 yılından günümüze kadar 16 yıldan fazla süredir kalite felsefesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışını prensip edinmiş, müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı ve uzun süreli ilişkiler kurmaya özen göstermiş, etkili servis ve kapsamlı hizmetleri, ilkeli, güvenilir ve planlı çalışmasının sonucunda değerli müşterilerinin beğeni, övgü ve güvenlerini kazanmıştır.

Ege Rota Gümrükleme bugün, her bir sahasında lider ulusal ve uluslararası çok saygın bir müşteri kitlesine sahiptir. Bugün faaliyet gösterdikleri gümrükleme bazında önde gelen firmalara hizmet veren, mevzuata tam hâkimiyeti, en iyi ve en hızlı ekip ile hizmet vermesi, süreklilik arz eden müşteri memnuniyeti ve çalışma disiplini ile varlığını sürdürmektedir.

Ege Rota Gümrükleme çalışanları olarak; müşteri ile kurulan ilişkilerin hizmetin gerçekleşmesi açısından öneminin bilincinde olarak müşteri değerlerini sağlayacak çalışmaları bir bütün olarak ele alırız. Bu nedenle müşterilerimizin istediği değerleri araştırmayı, bu değerleri onlara sağlamayı ve hizmet kalitesi ve sunumu konusundaki piyasada ön planda olmayı hedefleyerek çalışırız. Biliyoruz ki; en değerli şey siz müşterilerimizin beğeni ve takdirini toplamaktır. Ege Rota Gümrükleme tüm müşterilerine bu kriterleri dikkate alarak hizmet sunar. Ege Rota Gümrükleme; hizmet verdiği kuruluşlara gümrüklemeyi konu olan ürünlere ilişkin izlenmesi gereken yöntemler ve alınması gereken izinler hakkında danışmanlık hizmeti verir.

Banner2